Eva Samková je ambasadorkou značky Kari Traa, úspěšnou olympijskou vítězkou a také vás už brzy provede Českem v novém seriálu, který poběží na ČT2.

Dokumentární seriál : “Českem nejen za sportem,, ukazuje krásy České republiky a místa, o kterých jste možná neměli ani tušení.Pořad začíná 22.4.2021 ve 21:00 a uvidíte celkem 8 dílů.

Známý sportovec a skicrossař Tomáš Kraus se v seriálu také představí v hlavní roli.

Českem nejen za sportem je zajímavý dokument,kde se dějištěm událostí stane naše rodná země. V této sérii vyměníme léto za zimu a tomu také přizpůsobíme aktivity protagonistů. Hlavní aktéři vymění lyže a snowboard za horská kola a longboard či túry na skialpech. Nebo také za pěší norwalking turistiku. Nad rámec sportovního a gastronomického cestopisu tento pořad přiblíží divákům způsoby trávení aktivní dovolené v prostředí, které je na jednu stranu důvěrně známé, na stranu druhou do jisté míry nepoznané. Seriál zaujme mimo sportovních nadšenců i milovníky dobrého jídla, vína, fauny i flory, lokální historie a zároveň představí kamarády a blízké osoby, kteří ovlivnili život hlavních aktérů – Evy a Tomáše. Svým širokým záběrem tedy dokáže oslovit jak mladé diváky, tak i starší generace. Eva Samková a Tomáš Kraus se chystají prožít letní Česko všemi smysly a vydat se daleko za hrany svých lyží a snowboardu, byť na vodě či umělém povrchu.

Sledujte od 22.4. 2021 v 21:00 na ČT2.