Ivana Jirešová

Herečka.

Zájmy: milovnice bikram jógy

Kari Traa Ivanu obléká: fitness komplet Butterfly II (TOPTeeCapri), podprsenku Kari Active Bra, vlněné tričko Rose

Ivana je známá především jako herečka, ale také milovnice bikram jógy, kterou cvičí už 3 roky. Klasickou jógou se však zabývá 10 let. Na cvičení si velice pochvaluje Butterfly komplet od Kari Traa„Bikram jóga se cvičí ve 42° C horku, takže se člověk opravdu hodně zapotí. Butterfly komplet velmi rychle odvádí pot od těla, takže se cítím stále svěží. K tomu má úžasné barvy a dámské vychytávky v podobě silikonových pásek, takže se mi triko při cvičení nevytahuje nahoru.“ říká Ivana

Co dělám: Jsem herečka.

Jak prožívám Vánoce: Už devět let pokaždé jinak, odvíjí se to od toho, jestli je trávím se svou dcerkou nebo ne…jinak Vánoce miluju, trávím je vždy s rodinou v jižních Čechách, kde pravidelně navštěvujeme ZOO na Hluboké nebo památku UNESCA Lomeček.

Mou vášní je: Jóga a příroda.

Můj oblíbený kousek od značky Kari Traa jsou: Kabáty, protože vypadají jednoduše, až téměř nenápadně, ale při bližším pohledu jsou neuvěřitelně “vymakané” a  pak trička s dlouhým rukávem z merino vlny. Pořád někam spěchám a je mi zima. S nimi nemusím řešit jestli mám na sobě ve městě sportovní oblečení, protože výborně vypadají a je mi v nich teplo!!!

Mé přednosti: Společenská, občas zábavná, pravdomluvná, přímá.

Mé slabé stránky: Náladovost, první stupeň workholismu a s ním spojené problémy.

Životní cíl: Vytvořit co nejvíce krásných věcí, zážitků, situací a udržet si “čistý štít”.

Můj nesplněný sen: Velká rodina s jedním úžasným mužem…

Mé životní motto: “Try, try, try again.”

Zkušená rada na závěr: Vše, co se v tvém životě děje, má nějaký smysl, přijmi plnou zodpovědnost za všechny své činy a snaž se stále přibližovat svým snům a ideálům a hlavně VYDRŽ!!!