Mary Aušová

Lifestylová blogerka, Lektorka Zumby, Ladies Style, Aqua Fit a Street dance kids.

 

Mary tancuje a cvičí: v legínách Trude, podprsence Flott, boxerkách Fristande, stylovém tričku Hjellane nebo bezešvých kalhotech Butterfly II.

Mary Aušová je neskutečný živel. Tato velice atraktivní ambasadorka žije opravdu naplno. Mary je instruktorkou originální tanců jako je Ladies Style, Aqua Fit, Street dance kids a Zumba.

Mary na své lekce obléká Butterfly II komplet (tílko + kalhoty) s originálním motýlím designem. Nejvíce si však oblíbila stylovou  mikinu Rothe, která díky svému jedinečnému  střihu skvěle padne! Však je také navržena ženou pro ženy!

Dotazník

Co dělám: Lektor tanečních lekcí, lifestylová blogerka, maminka.

Nejbližší plánovaná aktivita: Jsem stále aktivní.

Mou vášní je: Párová kubánská salsa.

Můj oblíbený kousek od značky Kari Traa je: Rozhodně kalhoty Bjorgum z nové kolekce podzim – zima a proč? Protože jsou Boží!!

Mé přednosti: Já vlastně ani nevím, jaké jsou mé přednosti, ale asi je to energie, kterou vkládám do svých lekcí a za čím se mé klientky rády vrací.

Mé slabé stránky: Je jich spousta, jako nesplněných snů, ale asi mezi mé největší slabé stránky patří netrpělivost….jo, bude to netrpělivost:)

Životní cíl: Být skvělou mámou mojí holčičce a zůstat taková jaká jsem.

Mé životní motto: Never miss a chance to dance.

Zkušená rada na závěr: Stres je „sviňa“, tak se mu vyhýbej, nedovol, aby si podmanil tvé zdraví a mysl… a mějte se rádi takoví, jací jste…