Eva Adamczyková (ex. Samková) je nejrychlejší holkou na světě. Je olympijskou vítězkou ve Snowboardcrossu (SBX). Disciplíně, která je synonymem rychlosti. Získala zlatou medaili na Zimních olympijských hrách v Soči, stala se absolutní vítězkou světového poháru a obdržela křišťálový globus.

Je to holka do nepohody, protože má tolik krásných koníčků a to doslova. Se ségrou vlastní koně a kromě toho, že ráda surfuje, hraje i na saxík a bicí. Eva je obrovská pohodářka a má srdce správné Seveřanky. Nejen, že se narodila v severním cípu naší země, ale pro svou povahu, fyzickou zdatnost, dobrodružné srdce a lásku k zimě a přírodě v celé její drsné kráse, má velmi blízko k norskému stylu života. Eva má ráda Norsko a samozřejmě i norské oblečení, protože splňuje její náročné požadavky na funkčnost ve všech povětrnostních podmínkách. Spolupráce s Norskou módou proto byla jasná volba. Je hlavní ambasadorkou norské značky Kari Traa v České republice. Kari Traa je totiž dokonale funkční a merino oblečení z Norska, které sluší každé ženě. A ženy prostě chtějí vypadat dobře, ať už dělají cokoli nebo jsou nejrychlejšími ženami na světě.

Listopadové focení nové kolekce funkčního oblečení

V kouzelné krajině Máchova kraje, uspořádala Norská móda Kari Traa focení s Evou Adamcyzkovou.  Měli jsme krásné počasí, obklopovaly nás rozmanité barvy podzimní přírody. A i nová kolence těmito barvami úžasně vyniká. Focení bylo zábavné, všichni jsme si ho užili a inspirovali jsme se k výbavě šatníku. Eva je nabitá novými dojmy, tak si pojďme přečíst rady a doporučení naší skvělé sportovkyně.

Od nádherné a hřejivé spodní vrstvy po funkční kalhoty a bundy, které dodají styl

Když Eva tráví čas na chalupě s partou přátel, nezapomene sbalit Merino spodní vrstvu Kari Traa Silja. Zahřeje uvnitř chaty, při aktivitách s přáteli. A když potřebuje vyběhnout ven, třeba pro dříví do krbu, udrží ji také v teple nějakou tu chvilku.

Na procházky a treky podzimní a zimní přírodou, volí Eva silnější Merino tričko Kari Traa Smekker  a super outdoorové kalhoty Kari Traa Anne Hiking. Smekker je příjemný na kůži  a zahřeje opravdové “zmrzliny”, vodoodpudivé kalhoty jsou pohodlné při pohybu a mají strategicky umístěné zipy, tmavé panely a kapsy, takže jsou dokonale praktické a k tomu fakt úžasně padnou.

Funkční oblečení Kari Traa Stil a Oline si Eva bere vždy na jakékoli rychlé sporty, běhání, in-liny, ale i běžky.

Bez bundy a svetru to nejde. Kari Traa bundy jsou prostě skvělé. Eva miluje stylový sportovní svetr Kari Traa Smekker a krásnou péřovku Kari Traa Eva.

Užijte si zimu na plno!